Přidejte se k nám!
Podpora

Město Brno finančně podpořilo činnost a provoz TJ Bystrc z.s. částkou 110.000 Kč na rok 2023.

O prázdninovém prodlouženém víkendu ve dnech 19. – 21. 8. se ve francouzské alpské vesnici Samoëns konalo Mistrovství světa ve hře mölkky.

Zúčastnilo se ho 168 čtyřčlenných týmů ze 17-ti zemí světa, od nás z Česka přijelo změřit dovednost ve hře 7 týmů. V pátek proběhl „zahřívací“ turnaj dvojic a Pohár národů.

V sobotu od rána začal náročný dvoudenní „hlavní“ turnaj. V nádherném prostředí podhůří Alp za střídavého počasí se podařil našemu týmu Tomira, složeného z borců z Bílovce a Brna – Bystrce (všichni jsou členy ASPV) obrovský úspěch. V konkurenci skvělých hlavně finských a francouzských týmů obsadili naši kluci 3. místo! Skvělý výkon!

Gratulujeme!!!

Další podrobnosti z MS najdete na webu Českého svazu MÖLKKY.

Komentáře jsou uzavřeny.